Andrzejki w naszej szkole

Tegoroczne "andrzejki” mogłyby nazywać się "katarzynkami”, ponieważ w naszej szkole zabawa ta odbyła się właśnie w dniu imienin Katarzyny- 25 listopada.

W imprezie wzięli udział uczniowie młodsi oraz nauczyciele. Kto chciał tańczyć - tańczył, kto nie chciał tańczyć mógł skorzystać z wróżb przygotowanych przez szkolne ,,wróżki" z samorządu szkolnego.Kto nie chciał ani tańczyć, ani wróżyć - jadł. To ostatnie, czyli korzystanie z poczęstunku, było możliwe dzięki niezawodnym mamom, które (jak zawsze) zadbały o ucztę dla ciała. Pyszne ciasto, owoce, kanapki i napoje bardzo smakowały.     Gdyby dokładnie policzyć wszystkich uczestników "andrzejek” (tj. uczniów, rodziców i nauczycieli), ich liczba wyniosłaby ok. 100. Można zatem, niewiele mijając się z prawdą, powiedzieć, że zabawa była na 102!