Środa, 2018-12-19

Imieniny: Beniaminy, Dariusza
Jesteś tutaj: Start / Ubezpieczenie uczniów

Ubezpieczenie uczniów

COMPENSA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ S.A.

UBEZPIECZENIA SZKOLNE 2017/2018

UCZEŃ CHRONIONY 24 godziny / dobę!

Dlaczego Compensa?

Compensa TU SA od wielu lat  zajmuje się ubezpieczeniem dzieci i młodzieży od następstw nieszczęśliwych wypadków, a co za tym idzie, ma duże doświadczenie w likwidacji szkód.

Kiedy jest ochrona z ubezpieczenia z tytułu nieszczęśliwych wypadków?

• podczas pobytu w szkole
  • w drodze z domu do szkoły  i ze szkoły  do domu
  • w życiu codziennym, na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej lub za granicą
  • podczas uprawiania sportu ( z wyłączeniem sportów ekstremalnych i uprawianych
    w celach zarobkowych)

INFORMUJEMY, ŻE OGÓLNE WARUNKI UBEZPIECZENIA NASTĘPSTW NIESZCZĘŚLIWYCH WYPADKÓW DZIECI , MŁODZIEŻY ORAZ PERSONELU PLACÓWKI OŚWIATOWEJ – UBEZPIECZENIE SZKOLNE 184 -  DOSTĘPNE SĄ NA :

1)      www.compensa.pl

2)      W SEKRETARIACIE SZKOŁY

ZGŁOSZENIE SZKODY:

1)      PISEMNIE ZA POŚREDNICTWEM POCZTY NA ADRES:  COMPENSA TU S.A. 02-342 WARSZAWA ,
         AL. JEROZOLIMSKIE 162 (Z DOPISKIEM SZKODA Z NNW SZKOLNE)

2)      ZA POŚREDNICTWEM STRONY INTERNETOWEJ : www.compensa.pl

3)      U AGENTA OBSŁUGUJĄCEGO POLISĘ :

Maria Machulak tel. 693 716 316

Adres biura : 23-200 Kraśnik , ul. Lubelska 27 ( na wprost ul. Grodzkiej)

RODZICE , KTÓRZY WYKUPIĄ UBEZPIECZENIE DLA DZIECI BĘDĄ MIELI 20% ZNIŻKI NA UBEZPIECZENIE MIESZKANIA W COMPENSA TU S.A. ( SZCZEGÓŁY W AGENTA TEL: 693 716 316 )

Ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) ma charakter dobrowolny.
O przystąpieniu do tej formy ubezpieczenia, a także o wyborze towarzystwa ubezpieczeniowego decydują sami zainteresowani. Odmowa zawarcia umowy ubezpieczenia i płacenia składek z tytułu ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków nie może rodzić dla uczniów jakichkolwiek skutków ze strony szkoły
.

DOKUMENTY DO POBRANIA