Zabawa karnawałowa – klasy I – III.

We wtorek, 23 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla uczniów klas I-III. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany. Tego dnia sala gimnastyczna zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Udekorowana kolorowymi ozdobami wprowadziła dzieci w wesoły nastrój i zachęciła do wspólnej zabawy. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się znakomicie. Prowadzące zabawę Animatorki urozmaicały tańce ciekawymi  konkursami i  zawodami sportowymi. W czasie przerwy dzieci miały czas na poczęstunek, który przygotowali swoim pociechom w klasach rodzice. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Uczestnicy balu wcielili się w bohaterów znanych bajek i filmów, jednak w tym roku wśród dziewcząt dominowały księżniczki.

Czas zabawy szybko minął i zadowoleni i pełni wrażeń uczniowie wrócili do swych domów.