Szopka bożonarodzeniowa

Dnia 21 grudnia 2023 r. uczniowie klasy VII a naszej szkoły wraz wychowawcą Małgorzatą Pawełczak uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu wigilijnym zorganizowanym przez Urząd Miasta, jednostki miejskie i seniorów w CKiP Kraśnik. Nie zabrakło życzeń, wspólnego kolędowania, potraw wigilijnych oraz gorącej czekolady dla najmłodszych.

Podczas spotkania rozstrzygnięto konkurs na „ Tradycyjną szopkę bożonarodzeniową”. Uczniowie klasy VII a reprezentując nasza szkołę wykonali piękną, oryginalną szopkę. Przy tworzeniu szopki zorganizowały się całe rodziny. Jest to piękna międzypokoleniowa wymiana doświadczeń, zacieśniają się więzi rodzinne i przyjacielskie.

W podziękowaniu za pracę nad szopką, uczniowie całej klasy otrzymali Voucher na bilety do kina oraz wyjście na pizzę. Opłacało się ! Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie, a zwłaszcza: Malwinie Moskal, Natalii Furmaga, Miłoszowi Michałowskiemu, Kacprowi Kwaśniakowi i ich rodzinom.