DZIEŃ MATKI W ŚWIETLICY

Dzień Matki obchodzimy w Polsce 26 maja. Tego dnia dzieci obdarowują swoje mamy laurkami, prezentami, kwiatami lub czekoladkami dziękując za wsparcie, miłość, dobrość, trud włożony w dobre wychowanie. Dzieci w szkolnej świetlicy wykonały śliczne laurki oraz zrobiły drobne upominki – domek z serduszkiem. Na podwórku szkolnym odbyły się wesołe zabawy poświecone temu świętu. Uczniowie wykazali się pomysłowością, starannością oraz niesamowitą kreatywnością w zabawach i pracach plastycznych. Na twarzach wszystkich dzieciaków gościł radosny uśmiech.

Marzena Biernacka

Małgorzata Padała