KARNAWAŁ W ŚWIETLICY

Karnawał jest okresem zimowych balów i maskarad. Czas ten ściśle związany jest z tańcami i świetną zabawą, której nie zabrakło w tym roku w naszej świetlicy szkolnej.

W związku z karnawałem został  zorganizowany świetlicowy konkurs plastyczny ”Najpiękniejsza maska karnawałowa” . Do jej wykonania dzieci  używały kolorowego papieru, bibuły, brokatów, cekinów oraz błyszczących ozdób i wielobarwnych piórek. Powstały maski  w stylu weneckim, a każda  stanowiła małe dzieło sztuki. Konkurs rozstrzygnięto przed balem. Komisja konkursowa wyłoniła czterech zwycięzców:

Paweł Pizior- klasa III a

Aleksandra Gawlik – klasa III a

Julia Siewierska – klasa I a

Oliwia Dąbrowska – klasa I a

Potem rozpoczęła się zabawa taneczna. Przebrane w różne kostiumy i maski dzieci świetnie  bawiły się przy muzyce.

Małgorzata Padała

Marzena Biernacka