Nasza kolejna mobilność w ramach w programu ERASMUS +

Niezmiernie miło nam poinformować, że w dniach od 12 do 14 października w naszej szkole będą realizowane kolejne działania w ramach projektu „Rooting for Europe”. Już jutro za pomocą aplikacji Teams połączymy się z naszymi przyjaciółmi ze Słowenii, Grecji, Portugalii i Włoch. Na terenie szkoły zorganizowane zostaną również warsztaty kulinarne, których tematem przewodnim będą kuchnie wyżej wymienionych narodowości, a jako podsumowanie przeprowadzimy gry i quizy systematyzujące naszą wiedzę. Do udziału w powyższych działaniach zaproszeni zostali uczniowie klas VII i VIII. Mamy nadzieję, że ta mobilność nie tylko jeszcze bardziej zintegruje wszystkie szkoły partnerskie, ale dodatkowo wzbogaci naszą wiedzę w dziedzinie zdrowego żywienia.