Powiatowy konkurs na najciekawszą : „ EKO – kartkę na Święta Wielkanocne” rozstrzygnięty!

W dniu 5 maja 2021 roku w ZS nr 3 w Kraśniku zostały wręczone nagrody za udział w konkursie na kartkę świąteczną.

Zadaniem uczestników konkursu było samodzielne wykonanie kartki świątecznej nawiązującej do Świąt Wielkanocnych, w której odpady wtórne stanowiły zdecydowaną większość użytych materiałów. Do konkursu przystąpiło ponad 160 uczniów w trzech kategoriach wiekowych.

Miło nam poinformować, że w kategorii  klas I-IV drugie miejsce zajęła ucz. naszej szkoły  Lena Pęzioł  z kl. Ib

Gratulujemy Lence i życzymy dalszych sukcesów !