Mikołajkowe międzyszkolne zawody sportowe

W sobotę 14 grudnia 2013r.  odbyły się kolejne mikołajkowe zawody międzyszkolne z cyklu 3XR ( Ruch-Radość- Rekreacja) pod patronatem Burmistrza m. Kraśnik. Do sportowej rywalizacji przystąpili uczniowie klas I – III kraśnickich szkół podstawowych. Każda z drużyn rozegrała po cztery konkurencje dostosowane do wieku i możliwości zawodników. Nie prowadzono żadnej punktacji,  a mimo to rywalizacja była bardzo zacięta. Przedstawiciele klas I i II z naszej szkoły zaprezentowali się bardzo dobrze, a uczniowie klas III – byli najlepsi ze wszystkich klas III wśród szkół kraśnickich  BRAWO!

Wszyscy kończyli zawody we wspaniałych humorach. Na koniec  uczestnicy otrzymali słodkie nagrody ufundowane przez Urząd Miasta.

3XR