Wycieczka do Lublina

W dniu 14 maja 2014 r. klasy III A, V A i VI B uczestniczyły w wycieczce do Lublina. Uczniowie odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt i przekazali na jego rzecz karmę. Ciekawy wykład i prezentacja uświadomiły dzieciom, że zwierzęta to nasi najlepsi przyjaciele, którym należy się opieka i szacunek. Następnie uczniowie odwiedzili Muzeum Wsi Lubelskiej, gdzie mogli zobaczyć jak wyglądało życie na wsi i w mieście na przełomie XIX i XX wieku. Wycieczkę zwieńczył spacer w Ogrodzie Botanicznym, w którym mogli obejrzeć różnorodne okazy roślin z całego świata. Wspaniała pogoda i dobry humor dopisały. Wycieczka okazała się ciekawym doświadczeniem, zwłaszcza dla najmłodszych uczestników. Opiekę nad uczniami sprawowali: Beata Prokop, Małgorzata Pawełczak, Barbara Sowińska oraz Jolanta Nowicka.