„Czytam – bo lubię”

14 maja 2014 roku w Sali widowiskowej Szkoły Muzycznej odbyła się gala finałowa Międzyszkolnego Konkursu Bibliotecznego „Czytam – bo lubię” organizowanego przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką im. KEN Filia w Kraśniku.

W kategorii prace literackie szkoły podstawowe klasy I-III wyróżnienie otrzymali:

Olga Kowalska i Adrian Mital uczniowie  klasy  III c piszący pod opieką Barbary Sowińskiej.

W kategorii prace plastyczne szkoły podstawowe klasy I-III uczennica I miejscezdobyła:

Patrycja Gołębiowska, pracowała pod opieką Małgorzaty Padały.

W kategorii prace literackie szkoły podstawowe klasy IV-VI wyróżnienie otrzymała:

Nina Litwin uczennica klasy Va

III miejsce:

Emilia Madras uczennica klasy VIb

Piszące pod opieką Małgorzaty Pawełczak.

Organizator etapu szkolnego

Marta Ryba