Wycieczka do Lublina klasa 4a

W grudniowy poranek klasa 4 a z panią Sylwią i wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem była Strefa Wysokich Lotów, uczniowie przeżyli tam niecodzienną lekcję W-F. Co jakiś czas mieli różne konkursy na przykład poszukiwania opasek na rękę czy kto wyżej wybije się z trampoliny i przyklei karteczkę w swoim imieniem na ścianie. Uczniowie żałowali że pobyt w strefie trwał tylko godzinę .... Kolejnym punktem wycieczki było Muzeum Ccebularza na ulicy Szewskiej 4. Uczniowie wysłuchali historii cebularza, Tu poznali etapy tworzenia tego lubelskiego przysmaku. A następnie samodzielnie wykonali swoje cebularze. Nie obyło się oczywiście bez zakupu pamiątek. Uczestnicy wyjazdu uważają, że była to fajna wycieczka i czekają na następną.