Otwarcie Ekopracowni- Zielone Serce Szkoły

29 września w naszej szkole miało miejsce uroczyste otwarcie Ekopracowni. Dzięki wygranej w konkursie „Ekopracownia – zielone serce szkoły”, zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, została stworzona nowoczesna pracownia przyrodnicza wyposażona w nowe meble, wysokiej jakości sprzęt elektroniczny i różnorodne pomoce dydaktyczne.

„Serdecznie dziękuję moim nauczycielom, na których zawsze mogę liczyć szczególnie chciałbym tutaj wyróżnić Panią Agatę Wiśniewską- Szewc, Panią Sylwię Jankowską-Kępa oraz Panią Joannę Mazik za ogrom pracy jaką włożyły nie tylko w ten projekt, ale wiele innych oraz  za nieustanną gotowość do pomocy we wszystkich innych wyzwaniach, które wspólnie podejmujemy na rzecz naszej szkoły i uczniów” – powiedział Jacek Dubiel Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Kraśniku.

Pan Dyrektor przywitał również przybyłych gości: Przedstawicieli Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ekoland, Pana Piotra Janczarka Wiceburmistrza Miasta Kraśnik oraz Panią Monikę Kuśmierz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6 w Kraśniku.  Uroczystość uświetniła część artystyczna przygotowana przez naszych uczniów. Następnie zgromadzeni goście przecięli symboliczną wstęgę. Wydarzeniu towarzyszyły eksperymenty, pokazy, prezentacje przygotowane przez uczniów klasy 3b i 7b.