Wygrana w konkursie „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”

Z ogromną radością informujemy, że jesteśmy laureatami konkursu „Pracownia Kompetencji Cyfrowych”, którego organizatorem jest Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Już wkrótce otrzymamy pracownię komputerową składającą się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor, który przyda się na niejednej lekcji.

Nasza szkoła do konkursu przystąpiła już w czerwcu br. Zadaniem do wykonania dla klas 1-3 było zrealizowanie modułu kursu „Internetowa szkoła słonia Spacjusza” pt. „Internet to nie wszystko”. Potem należało przygotować projekt kolorowanki, która miała dotyczyć sposobów na zachowanie równowagi cyfrowej.

Głównym koordynatorem projektu w naszej szkole była  Pani Małgorzata Studzińska.