Konkurs biblioteczny

„ Ubierz się w książkę – czyli- sleeveface w bibliotece”.

Biblioteka szkolna organizuje konkurs na fotografię reklamującą ulubioną książkę. Zadaniem uczestnika konkursu jest wykonanie fotografii z wykorzystaniem okładki książki w ten sposób, że widoczna jest część twarzy, ciała bądź całej sylwetki.

Wykonane fotografie należy wysłać na adres bibliotekakrasniksp3@gmail.com do 31 stycznia 2023r.

Regulamin:

1. Organizatorem konkursu jest biblioteka szkolna w SP3.
  2. Konkurs jest skierowany do uczniów

- klasy 4-8

1. Celem konkursu jest popularyzacja i promocja czytelnictwa, wzbudzanie zainteresowań zbiorami bibliotecznymi, rozwojem wyobraźni i kreatywności.

Przedmiotem konkursu są prace fotograficzne wykonane

1. samodzielnie, zgodnie z założeniami projektu sleeveface.
  2. Każdy uczestnik może zgłosić na konkurs maksymalnie 1 pracę. Fotografie wysyłamy na adres biblioteki bibliotekakrasniksp3@gmail.com, w treści bądź temacie piszemy imię, nazwisko oraz klasę.
  3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania fotografii na wystawie pokonkursowej, na stronie internetowej szkoły oraz facebooku.