DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W ŚWIETLICY.

Światowy Dzień Pluszowego Misia, który obchodzony jest 25 listopada, był motywem przewodnim różnych zajęć organizowanych w świetlicy szkolnej w minionym tygodniu.

Uczniowie  przypomnieli sobie najbardziej znane na całym świecie, a także w Polsce misie - postaci z bajek. Pojawił się Kubuś Puchatek, Miś Paddington, Miś Uszatek czy Coralgol.  Dużą radość sprawiły dzieciom zajęcia plastyczno- techniczne, podczas których mogły wykazać się dużą inwencją twórczą. Malowały farbami i kredkami, wykonywały  sylwety misi  na girlandę oraz plakaty na gazetkę. Uczniowie przynieśli do szkoły ukochane pluszowe maskotki, wzięli udział w sesji zdjęciowej  w fotobudce oraz w licznych zabawach z misiami i chustą animacyjną.

Marzena Biernacka

Małgorzata Padała