Trzeci dzień działań w ramach projektu „Rooting for Europe”

Trzeci a zarazem ostatni dzień mobilności online za nami.

Rozpoczęliśmy o godzinie 10.00 na Teamsie. Po powitaniu przedstawiliśmy nasze plakaty uczniom i nauczycielom  ze szkół  partnerskich. Dalsza część naszego dzisiejszego spotkania dotyczyła słownictwa związanego z jedzeniem. Koordynator z Portugalii przedstawił nam wyrażenia idiomatyczne w których występował wyraz opisujący jakiś produkt spożywczy. Następnie zostaliśmy podzieleni na 3 grupy międzynarodowe które dały nam możliwość podzielenia się swoimi wyrażeniami w ojczystych językach. Przekonaliśmy się  jak różnorodne są nasze kultury i języki. Po obiedzie przeszliśmy do ewaluacji naszej trzydniowej mobilności. Szkoda, że tak szybko te dni nam minęły. Czekamy na nasze kolejne spotkanie międzynarodowe.