„LAURKA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

12 października 2021 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu dla klas I- VIII. Uczestnicy konkursu mieli za zadanie stworzyć laurkę z okazji zbliżającego się święta. Można ją było wykonać w  formacie A5, wybraną  przez siebie techniką plastyczną. Celem konkursu było  zachęcenie dzieci do twórczego działania na miarę ich możliwości i umiejętności, a także uczczenie Dnia Edukacji Narodowej. Wszystkie prace wzbudziły zachwyt jurorów. Wyłonienie zwycięzców było bardzo trudne, dlatego jury zdecydowano nagrodzić prace odznaczające się szczególną pomysłowością.

W kategorii klasy I - III

I miejsce  - Daria Ranc  kl. III a, Aleksandra Jakóbczyk kl. III b

II miejsce – Maja Marzycka kl. III a, Magdalena Niezbecka kl. II a

III miejsce – Emilia Dziewa kl. I a

Wyróżnienie: Mateusz Martyniuk kl. I a

W kategorii klasy IV – V nagrody otrzymali:

I miejsceWiktoria Maśloch kl. V a

II miejsceEmilia Jakóbczyk kl.

III miejsce – Lena Zając kl. V b

W kategorii klasy VII – VIII nagrody otrzymali:

I miejsce – nie przyznano

II miejsce – Natalia Dąbrowska kl. VII a, Amelia Garwolińska kl. VII a

III miejsceAnna Turowicz kl. VII a

Organizatorem konkursu był Samorząd Uczniowski pod opieką p. Małgorzaty Padały i p. Adama Piórkowskiego. Wszystkim dziękujemy za udział w konkursie, zwycięzcom serdecznie gratulujemy. W galerii prezentujemy niektóre prace.