Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych

W dniu 29.09.2021 na obiektach SP nr5 w Kraśniku odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W zawodach wzięła udział Szkoła Podstawowa nr 3 w Kraśniku im. A. Mickiewicza. Zespół z trójki w kategorii 2009 i młodsi zajęli II miejsce i zakwalifikowali się do Mistrzostw Powiatu. Skład drużyny: Brzuszek Lucjan, Janiszczak Łukasz, Kuźnicki Jan, Pełka Marcin, Wójcik Marcin, Wnuczek Mikołaj. Ekipa z klas starszych z rocznika 2007 i 2008 zajęła IV miejsce. Skład drużyny Zdyb Jakub, Wójtowicz Marcel, Wieleba Aleksander, Pastuszka Bartosz, Rak Krystian, Pokora Jakub, Świeca Gabriel, Sabeł Mateusz. Opiekun Wojciech Kowalski. Gratulujemy awansu do Rejonu i życzymy powodzenia na kolejnych zawodach.