Europejski Tydzień Sportu

W dniu 30.09.2021 na obiektach SP nr 2 w Kraśniku odbyła się sportowa impreza z okazji Europejskiego Tygodnia Sportu i utworzenia Kraśnickiej Alei Gwiazd Sportu.

Zawody były zorganizowane przez Urząd Miasta Kraśnik pod patronatem Wojciech Wilk - Burmistrz Miasta Kraśnik. Wszystkie Szkoły Podstawowe z terenu miasta wzięły w nich udział, więc i „Trójki” nie mogło zabraknąć". Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej za oknem, na pięknej hali było wesoło i pogodnie. Konkurencje sportowe były przeprowadzane przez Natalia Kołodziej a jej pomocnikami byli nauczyciele wychowania fizycznego z całego miasta. Dekoracji drużyn i wręczenia medali dokonali z Panem Burmistrzem koordynatorzy ekip oraz zaproszeni goście. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe koszulki i medale, a puchary i sprzęt sportowy przekazano Szkołom Podstawowym. Świetna inicjatywa szerząca rozwój kultury fizycznej w mieście Kraśnik - gratulujemy pomysłodawcom, organizatorom oraz wszystkim uczestnikom.