"Poznaj Polskę"

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kraśniku rekomendowana w rządowym programie „POZNAJ POLSKĘ”!
Niezmiernie miło nam poinformować, że zgodnie z listą opublikowaną dnia dzisiejszego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki dwa projekty dotyczące dofinansowania wycieczek szkolnych uzyskały rekomendację w ramach programu rządowego „Poznaj Polskę”. Tym samym uczniowie klasy 7a i b odwiedzą Czarnolas – ukochane miejsce Jana Kochanowskiego. W Zwoleniu uczczą pamięć poety przy jego krypcie, natomiast w Puławach docenią piękno Pałacu Czartoryskich. Autorkami tego projektu są panie Ewelina Partyka i Ewa Tomczak. Z kolei klasy I – III odwiedzą Lublin, poznają jego historię i docenią uroki. Autorkami projektu są panie Barbara Sowińska i Elżbieta Serwacka. Koszt obydwu projektów to 9 885,00 zł . Wycieczki kształcą i rozwijają człowieka, dlatego w pełni popieramy tego rodzaju programy rządowe skierowane do dzieci i młodzieży – mówi dyrektor szkoły Pan Jacek Dubiel.