Nasza Nowa Kolorowa Stołówka

Cieszymy się, że możemy zaprezentować nowe oblicze naszej stołówki. Jest to główna wygrana w konkursie realizowanym przez firmę AMICA. Jasne kolory na ścianach, nowe meble, wygodne poduchy i dużo kolorowych akcentów - tak po remoncie prezentuje się kolorowa stołówka, w której od września stołować się będą uczniowie i uczennice naszej szkoły.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dzieci i całej społeczności szkolnej w konkurs z każdym kolejnym tygodniem obserwowaliśmy ogromną energię jaką wszyscy wkładali w głosowanie i jak mobilizowali się wzajemnie. To duża wartość tego projektu bo uczy wyznaczania sobie celu i współpracy przy jego realizacji.

- Wygrana w konkursie nie przyszła nam łatwo i jestem niezwykle dumny z naszych uczniów, którzy wykonali świetną pracę przy wsparciu dorosłych. Nowa stołówka robi dziś wrażenie na wszystkich, którzy tu zaglądają, a my uczynimy wszystko, by służyła nam przez długie lata - mówi Jacek Dubiel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku.

Kochani Uczniowie - kolorowa stołówka czeka na Was!