Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W dniu 25 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Ze względu na wymogi bezpieczeństwa w okresie zagrożenia epidemicznego w spotkaniu mogli uczestniczyć wyłącznie uczniowie, nauczyciele i przedstawiciele rad rodziców. Gościem z Urzędu Miasta był z-ca burmistrza Piotr Janczarek.

Uczniowie klas trzecich i ósmych ze względu na kończący się etap nauki otrzymali świadectwa ukończenia klasy, dyplomy i nagrody w stołówce szkolnej.

Uczniowie klas I-II i IV-VII spotkali się ze swoimi wychowawcami w swoich salach lekcyjnych. Pan Dyrektor Jacek Dubiel oraz pan Piotr Janczarek życzyli uczniom udanych i bezpiecznych wakacji a ósmoklasistom wielu sukcesów w nowych szkołach.