Rozpoczynamy pracę w ramach akcji „Kolorowa stołówka”

Z radością informujemy, że ruszyły prace dotyczące remontu stołówki w naszej szkole. Na początku tygodnia odwiedzili nas architekci, którzy dokonali dokładnych pomiarów wnętrza oraz przedstawili pierwsze propozycje  aranżacyjne. Przypominamy, że ta wizyta jest wynikiem zajęcia pierwszego miejsca w konkursie organizowanym przez firmę Amica w ramach akcji ,,Kolorowe  stołówki”, w którym udało się nam wygrać  główną nagrodę  o wartości 80 000 złotych. Kwota ta zostanie w pełni przeznaczona na doposażenie stołówki i jej nowe oblicze, dzięki czemu z jednej strony to miejsce stanie się  nowoczesne, a z drugiej przytulne i przyjazne każdemu dziecku!

W tym tygodniu otrzymaliśmy również podziękowania od Rady Rodziców ze Szkoły Podstawowej nr  4 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Aleksandrowie Łódzkim za wsparcie w trakcie trwania konkursu. To niezwykle miły gest, za który serdecznie dziękujemy. Dyrekcja wyżej wymienionej szkoły zwróciła się do nas o pomoc w trakcie trwania konkursu, której nie odmówiliśmy i do końca trwania plebiscytu zdeterminowani walczyliśmy o sukces naszej placówki, ale również wspieraliśmy potrzebujących z Aleksandrowa Łódzkiego. Mimo walki do ostatniej minuty konkursu, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej-Curie zajęła drugie miejsce. Widząc jednak ogromne zaangażowanie i ducha walki Burmistrz Miasta Aleksandrowa Łódzkiego zagwarantował remont stołówki z budżetu miasta. Oby więcej takich inicjatyw.

Po wygranej Podwórka Talentów Nivea, Ekostacji oraz sukcesu, który ostatnio odnieśliśmy pozostało boisko… Od dawna marzy o nim cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza. Zapraszamy osoby zainteresowane – sponsorów oraz wszystkich chętnych, którzy chcieliby nas wesprzeć w realizacji tego jakże szczytnego celu.