Dzień Dziecka na sportowo

Dzień Dziecka na sportowo 01.06.21r.

1 czerwca w naszej szkole z okazji Dnia Dziecka odbyły się gry i zabawy sportowe. Uczniowie poszczególnych klas mogli zaprezentować się w konkurencjach sportowych. Klasy IV wzięły udział w wyścigach rzędów natomiast klasy VI I VII rozegrały międzyklasowy Turniej Koszykarskich Czwórek.

IV klasy po zakończonych wyścigach otrzymały słodkie podarunki oraz napoje, a klasy na ręce wychowawców otrzymały dyplomy za udział zawodach.

W turnieju koszykarskich czwórek wzięły udział chłopcy z klasy 6a, 6b,6c, 7b. Klasy grały systemem “każdy z każdym”. Koleżanki I koledzy którzy nie brali udziału w turnieju dopingowali swoich kolegów gromkimi oklaskami I okrzykami. Po zakończonym turnieju dyrektor szkoły wręczył pamiątkowe dyplomy oraz słodkie upominki. Na koniec wszyscy zapozowali do pamiątkowej fotografii.

Wyniki końcowe

6c- I miejsce