Puchar Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym

W dniu 5 czerwca w Kraśnickim Amfiteatrze odbyły się zawody XXIX Pucharu Małych Mistrzów w Karate Tradycyjnym. W uroczystym otwarciu brał udział p. Dyrektor Jacek Dubiel, a wśród startujących zawodników wystąpiło 9 uczniów naszej szkoły zajmując wysokie lokaty: Emilia Jakóbczyk kl. IVb - I miejsce w konkurencji kichon 10-13 lat oraz II miejsce w konkurencji sprawnościowej, Miłosz Czech kl. II A - I miejsce w konkurencji kata chłopców - 7 kyu - 8-9 lat; Sebastian Kapica kl III B- II miejsce w konkurencji kata chłopców - 7 kyu - 10-11 lat; Leonard Olech kl. IV B - II miejsce w konkurencji kata chłopców -8 kyu - 10-11 lat; Aleksandra Jakóbczyk kl. IIB - II miejsce w konkurencji pierwszy krok oraz III miejsce w konkurencji kichon dziewcząt - 9 kyu - 8-9 lat; Paweł Zarzeczny kl. IIB - IV miejsce w konkurencji kichon chłopców - 9 kyu - 8-9 lat.