Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

„Na ratunek" - to hasło finału WOŚP 2014, który odbył się 12 stycznia 2014r.  Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbierała pieniądze na sprzęt dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz dla oddziałów geriatrycznych.

Z jednej strony, tysiące wolontariuszy jednoczy się w charytatywnym celu. Z drugiej strony, miliony Polaków jednoczy się w tym ogólnonarodowym akcie dobroczynnym. Towarzyszy temu mnóstwo uśmiechu, szczerych emocji, łez szczęścia obdarowanych, porywów serca darczyńców. WOŚP to powód do zadumy o tym, jak wiele możemy zrobić dla drugiego człowieka, a także jak wiele drugiemu człowiekowi zawdzięczamy.

Mimo fatalnej pogody …

Sandra, Julka, Ola i Magda grały razem z WOŚP.

wosp

Dziękujemy pani Ani za pomoc.