Wyróżnieni Anno Domini 2014

Do tradycji przeszła już w naszej szkole organizacja spotkań z rodzicami uczniów wyróżniających się w nauce. W tym roku świętowaliśmy 12 marca. Przybyło do nas wielu rodziców, nauczycieli oraz uczniów. Bardzo miło było nam gościć Panią Halinę Wykę – Sekretarza Urzędu Miasta Kraśnik. Uroczystość poprowadziła klasa 4 b (pod opieką Pani Joanny Ślusarz oraz Pani Izabeli Piórkowskiej), która również przygotowała część artystyczną. Wyróżnionych zostało aż 30 uczniów. Pan Dyrektor wraz z wychowawcami podziękował rodzicom i pogratulował im tak wspaniałych pociech. Oklaskom i uśmiechom nie było końca..