Wspólna praca zaowocowała dużą porcją...

29 października w świetlicy szkolnej zorganizowane zostały zajęcia, na których uczniowie naszej szkoły robili zdrowe koktajle warzywne i owocowe. Celem zajęć było przybliżenie uczniom zagadnienia zdrowego odżywiania oraz poznanie smaku i wyglądu różnych owoców i warzyw. Były to smaczne napoje przyrządzone z różnych owoców cytrusowych takich jak ananas, kiwi, melon i wiele innych. Owoce te wyróżniają się ciekawym smakiem i właściwościami i zawierają cenne witaminy. Równie pyszne okazały się koktajle z warzyw (buraków, marchewki, pietruszki, brokułów). Każdy uczeń mógł poprzez różne zmysły poznać smak, wygląd oraz zapach owoców. Wspólna praca zaowocowała dużą porcją zdrowego, naturalnego deseru w postaci kolorowego koktajlu. Uczniowie z niecierpliwością czekali na efekt końcowy swojej pracy i na chwilę rozkoszy wypijając porcję witamin.