EuroWeek 2018

W ubiegłym tygodniu grupa uczniów z klas VIIIa, VIIIb oraz VIIIc wzięła udział w 5-dniowym obozie językowym EuroWeek w miejscowości Stronie Śląskie. Podczas obozu uczniowie mieli okazję poznać wolontariuszy z takich krajów jak Kolumbia, Indonezja, Tajlandia czy Indie. Dzięki zajęciom prowadzonym przez wolontariuszy w języku angielskim uczestnicy mogli doskonalić swoje umiejętności językowe oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat różnych krajów. Zajęcia były również okazją do odkrywania swoich talentów oraz nawiązywania nowych znajomości z kolegami i koleżankami ze Słupska oraz Zagórza. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się konkurs talentów oraz Mission Impossible, w których uczniowie mogli wykazać się swoimi umiejętnościami w zakresie tańca, śpiewu, rysowania, recytacji czy też aktorstwa. Uczniowie wraz z wolontariuszami oraz opiekunami mieli również okazję zwiedzić pobliski Lądek Zdrój oraz Kłodzko. Wspaniała atmosfera oraz kreatywność wolontariuszy oraz naszych uczniów na pewno na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.