Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki

W dniach 4 i 5.12.2018r na Hali Sportowej im. A. Gołasia odbył się Mikołajkowy Turniej Minisiatkówki dziewcząt i chłopców. Drużyny rywalizowały w trzech kat. dwójki - kl.IV, trójki - kl.V oraz czwórki – kl. VI. Zespoły grały systemem każdy z każdym. Dziewczęta z SP nr 3  zajęły w kat. dwójek I  miejsce w składzie Brzezińska Ola, Turowicz Monika, w kat. trójek VI miejsce w składzie Ślusarz Magdalena , Wyka Izabela, Sulima Ola, Cielica Wiktoria, VIII  miejsce w składzie Madejczyk Natalia, Łazarz Zosia, Czerwiec Wiktoria, Oszust Natalia, oraz w kat. czwórek IV  miejsce  Majewska Anna, Wodecka Zofia, Kowalska Emilka, Gudyka Patrycja, V  miejsce Turowicz Monika, Nowaczek Oliwia, Rubaszko Natalia, Wyka Ola. Chłopcy rozegrali turniej dzień później i zajęli w kat. dwójek II  miejsce w składzie Kuźnicki Jan, Wójtowicz Marcin, III miejsce Maksim Kacper, Biela Filip, kat. trójek VI  miejsce w składzie Wieleba Aleksander, Mital Krystian, Cielica Oliwier, VII miejsce Brzozowski Mateusz, Kaczor Kamil, Głuchowski Tymoteusz. Po zakończonym turnieju wszyscy uczestnicy otrzymali medale oraz słodkie upominki .Turniej zakończył się pamiątkowym zadęciem wszystkich zespołów. Drużyny do turnieju przygotowali Andrzej Serwacki oraz Wojciech Kowalski.