Alfabet Współczesnego Patrioty

Agata Ciba i Kamila Kotuła laureatkami międzyszkolnego konkursu

Dnia 15 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 6 im. Jana Pawła II w Kraśniku nastąpiło rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu literacko-plastycznego pod hasłem Alfabet Współczesnego Patrioty.

Komisja konkursowa wyłoniła ośmiu laureatów, których prace utworzyły Księgę Młodego Patrioty. Znalazły się w niej propozycje naszych uczennic: Agaty Ciby, uczennicy klasy 4 „c” oraz Kamili Kotuły, uczennicy klasy V „b”. Michalina Skrzypek, uczennica klasy czwartej „c” zdobyła wyróżnienie. Opiekę nad dziewczynkami sprawowała p. Marta Ryba, natomiast szkolnym koordynatorem konkursu była p. Ewelina Partyka.

Księga zostanie przekazana na ręce Burmistrza Miasta Kraśnik, jako dar uczniów szkół podstawowych Miasta Kraśnik z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!