ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 im. Adama Mickiewicza w Kraśniku. Aby to się udało uczniowie wybrali się w podróż do pięciu krain. Wykonując różne zadania, okazali się bardzo dzielni i odważni  czym udowodnili, że mogą zostać stuprocentowymi pierwszakami.

W uroczystości  Ślubowania w dniu 14 listopada 2018r. uczestniczyli rodzice,  Dyrekcja Szkoły, przedstawiciele Grona Pedagogicznego, przewodniczący Rady Rodziców  Krzysztof Gregorczyk  oraz ks. Proboszcz Wiesław Szewczuk.

Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.  Po uroczystości dzieci udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w murach naszej szkoły.