Występ Piotra Winnickiego na Festiwalu

Występ Piotra Winnickiego na Festiwalu  im. Janiny Garści w Stalowej Woli – 21.10.2018.
W dniach 19 -21 października 2018 roku w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli odbył się II Festiwal im. Janiny Garści w Stalowej Woli.
W niedzielę 21 października 2018 r.  wspólnie z  orkiestrą „Wirtuozi Lwowa”  - Koncert fortepianowy C-dur, cz. I /- Georg Joseph Vogler / na fortepianie wykonał  uczeń klasy IV B Piotr Winnicki. Piotruś  swoją pasję rozwija w Szkole Muzycznej I st. w Kraśniku  a jego nauczycielem jest pani Magdalena Pamuła. Na festiwalu wystąpili  młodzi instrumentaliści oraz profesjonalni muzycy – nasz uczeń był najmłodszym wykonawcą podczas niedzielnego koncertu. Był to debiut  naszego ucznia przy orkiestrze, życzymy kolejnych sukcesów.