Trzymaj formę

W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole realizowany był ogólnopolski program pod patronatem Sanepidu pt.Trzymaj formę.

Uczniowie z kl. IVa , Va ,VII a,b,c uczestniczyli w zajęciach poświęconych zasadom zdrowego odżywiania. Układali jadłospis na podstawie zbilansowanej diety. Uczestniczyli w konkursie plastyczny   pt. " Moja piramida żywieniowa". Prace uczniów były bardzo ciekawie i estetycznie wykonane, wszystkie zdobiły korytarz szkolny. W ramach realizacji programu  uczniowie klas siódmych wykonali gazetkę pt. " Smacznie , zdrowo ,kolorowo." Największą atrakcją w ramach realizacji programu była sportowa noc , podczas której uczestnicy do późnych  godzin nocnych aktywnie spędzali czas  podczas rozgrywek sportowych i zabaw ruchowych.