Sport to zdrowie!

Jak być zdrowym ? Prosta sprawa
Ruch to zdrowia jest podstawa
Więc od dzisiaj przyjaciele
Zdrowy duch w zdrowym ciele!

Tradycją naszej szkoły stały się już wyjazdy na mecze piłkarskie, gdzie uczniowie klas IV – VI pod opieką Pani Agaty Wiśniewskiej – Szewc, w ramach projektu „Kibicuj z klasą” uczą się jak kulturalnie dopingować swoich ulubionych zawodników z Legii Warszawa.

Ale nie tylko bierne kibicowanie nam w głowie…. w ramach zadania „My nałogom się nie damy sport na pierwszym miejscu mamy” starsi Trójkowicze pod opieką Pani Małgosi Ożóg i Agaty Wiśniewskiej-Szewc mieli okazję wziąć udział w zajęciach sportowych na basenach Aqua Lublin.

Również najmłodsi uczniowie naszej Trójki nie siedzieli bezczynnie…  Zaprzyjaźniony z nami najlepszy strzelec IV ligi piłkarskiej Pan Daniel Szewc w ramach  „Piłkarskiego  grudnia” na kilku zajęciach uczył naszych trójkowych młodzików jak bawić się sportem. Dzieciaki miały ogromną frajdę i świetnie radziły sobie z piłką. Już niedługo odwiedzi ich kolejny znany piłkarz Klubu Stali Kraśnik… ale o tym już wkrótce…