Ruch-Radość- Rekreacja

W sobotę 5 grudnia 2015r.w nowej hali sportowej przy Zespołe Placówek Oświatowych nr 2  odbyły się kolejne mikołajkowe zawody międzyszkolne z cyklu 3xR.

W sobotę 5 grudnia 2015r.w nowej hali sportowej przy Zespołe Placówek Oświatowych nr 2  odbyły się kolejne mikołajkowe zawody międzyszkolne z cyklu 3xR ( Ruch-Radość- Rekreacja) pod patronatem Burmistrza Miasta Kraśnik. Do sportowej rywalizacji przystąpili uczniowie klas I – III kraśnickich szkół podstawowych. Każda drużyna zaprezentowała się w czterech konkurencjach dostosowanych do wieku i możliwości zawodników. Nie prowadzono żadnej punktacji,  a mimo to rywalizacja była bardzo zacięta.Wszyscy kończyli zawody we wspaniałych humorach. Na koniec uczestnicy otrzymali z rąk Mikołaja słodkie upominki ufundowane przez Urząd Miasta.