Pożegnalny tort dla Julki z VA

Klasa VA zrobiła Julce miłą niespodziankę, ponieważ koleżanka z klasy miała zamiar wkrótce opuścić naszą szkolę i wyjechać z rodziną do innego miasta.

Na godzinie wychowawczej  uczniowie z wychowawcą klasy M. Pawełczak zorganizowali mały poczęstunek i przygotowali prezentację multimedialną, która miała na celu wspólne powspominanie razem spędzonych chwil w szkole . Uczniowie zaprosili również Panią E. Serwacką – wychowawczynię , która nauczyła Julkę pisać , czytać i liczyć. Zaproszono Panią Dyrektor Izabelę Piórkowską, która uczyła Julkę w klasie czwartej matematyki. Spotkaniu towarzyszył śniech, radość, ale też łzy z powodu rozstania. Uczniowie obiecali sobie, że nigdy o sobie nie zapomną i będą się odwiedzać.